DYNAMAX TRÉNING ZDARMA

ofa banner dynamaxVyskúšaj si skvelý, živý a výživný tréning s DYNAMAX medicinbalom!

Úplne ZADARMO!

Čo je DYNAMAX?

dynamax_1_DYNAMAX je špeciálny medicinbal, ktorý je veľkosťou, aj materiálom navrhnutý tak, aby bol jeho úchop čo najlepší pre cvičenca. Je rozmerovo väčší ako bežné medicinbaly, tým je jeho držanie výhodnejšie a zdravšie pre celý pletenec hornej končatiny, keďže sú ramená a hrudník v otvorenejšom postavení. Materiálovo je lepší v tom, že je mäkší, tým pádom sa pri cvičení s ním predchádza nepríjemným nárazom, takže je s ním cvičenie bezpečnejšie ako s klasickým medicinbalom.

Prečo je dobrý DYNAMAX tréning?

Počas DYNAMAX tréningov sa rozvíja tvoja kardiovaskulárna vytrvalosť, sila, koordinácia, flexibilita, rýchlosť, obratnosť a presnosť. Navyše sú tieto tréningy veľmi zábavné, pestré a interaktívne. Najviac sa vďaka týmto tréningom posilňuje tvoj stred tela (hrudná časť, bruško, chrbát, panva, zadok) a tvoje ruky. Samozrejme je to však skvelá záťaž aj pre tvoje nohy. Tým pádom, vďaka nemu sa krásne formujete celé tvoje telo.

Malá ochutnávka DYNAMAX tréningu:

IMG_9565 (1)Ako prebieha a ako dlho trvá tréning?

Tréning trvá 40 minút, z toho 10 minút sa venujeme zahrievacej rozcvičke, ktorá má za úlohu prekrviť naše svaly,  zahriať naše kĺby a pripraviť kardiovaskulárny systém a celé telo pripraviť na cvičenie. Slúži ako nevyhnutná prevencia pred úrazom. Potom nasleduje 20 minutové makanie s medicinbalom. V prípade začiatočníka sú to individuálne cviky s krátkymi prestávkami, zvolené podľa tvojich zručností a sily, ktorú máš. Po čase sa pustíme do kruháčov ;). Po cvičení s medicinbalom sa venujeme strečingu, ktorý je tiež veľmi dôležitý.

Zaujalo ťa to? Si zvedavá/ý? No tak si vyskúšaj tréning

ZADARMO!

Áno, čítaš dobre, tréning s Dynamax a so mnou ZADARMO! Ak máš jedného parťáka – mamku, tatka, babku, kamošku, lenivého frajera, susedu, žijúcu osobu, s ktorým by ste chceli ísť do toho spolu, tréning si odmakáte spolu pod mojim vedením, prípadne, že máš okolo seba lenivcov a chceš si prísť zamakať sám/a, nie je problém!

1

Kde sa cvičí?

OFA – Octagon Fighting Academy – Ivanská cesta 10, Bratislava

Kedy sa cvičí?

Dohodneme spolu termín, ktorý vyhovuje obom stranám.

Prvý DYNAMAX tréning je úplne bezplatný a nezáväzný! Ak sa ti tréning bude páčiť, môžeme si ho zopakovať, ak nie, nevadí, aspoň vyskúšaš niečo nové, zacvičíš si a uvidíš nový gym. Zaplatíš si len vstupné do gymu: 3€.

1

IMG_9602

Nebuď puding a prídi si vyskúšať DYNAMAX tréning so mnou do najlepšieho gymu – OFA!

Teším sa na teba!