Program SAMA NAD SEBOU II.ročník

je čas, aby si vyhrala

Volám sa Monika a pred 2 rokmi som sa pustila do mojej premeny, ktorá nakoniec nezmenila len môj vzhľad, ale i môj pohľad na život ako taký. Dnes som fitness trénerka, víťazka československej fitness súťaže „Do Formy“ časopisu Muscle&Fitness a pomáham ženám, ako som bola kedysi ja, zmeniť ich život k lepšiemu.

Pred necelými dvomi rokmi som bola baba, ktorá sa sťažovala na svoj život, na svojich 76kíl, na to, že som si nevedela kúpiť pekné kúsky oblečenia, cítila som sa nepríťažlivá, unavená, nekreatívna, mala som job, ktorý ma nebavil a ľutovala sa.

Dnes nosím XS, som sebavedomá, spokojná, šťastná, motivujem na svojej stránke stovky žien, píšem knihu, trénujem v najlepšiom gyme, ktorý som spoluvytvárala, popritom riešim otvorenie mojej vlastnej Akadémie Sama nad Sebou a žijem si svoj sen.

bam 2V januári roku 2015 som vyhlásila svoj prvý program 3-mesačnej premeny DÁŠ TO TIEŽ, ktorý absolvovalo viacero dievčat. Najväčší úspech dosiahla Lucka Takáčová, ktorá nakoniec so mnou spoluracovala rok a schudla 32kg.

liu

V januári tohto roku som vyhlásila program SAMA NAD SEBOU,  v ktorom je zapojených 10 žien, ktoré na sebe makajú na skupinových tréningoch pod mojim vedením. Skupinové tréningy sa konajú vždy v utorky a štvrtky a to v dvoch rôznych časoch, aby každá mohla prísť na tréning. Tie ktoré makajú do neskorého večera, cvičia ráno. Tie, ktoré ráno pracujú, cvičia večer.

12801511_911281442325790_6702654940996814518_n

Dievčatá absolvovali na začiatku programu individuálne konzultácie, kde sme spolu prebrali fugnovanie tela, zásady ukladania tuku a využívania energie. Boli im vysvetlelé rôzne zásady stravovania, ktoré boli individualizované. Následne prešli úvodným meraním, vážením, fotením, analýzou a pustili sme sa spolu do toho.
 
12669652_897856293668305_4693974081958526742_n
Lucka, Lenka, Zuzka, Mirka, Aďka, Katka, Kaťush, Radka, Barbora a Barbara dnes tvoria skvelý tím, ktorý spoločne maká na svojich snoch. Babám sa zlepšila kondička, sila, miera ich energie stúpa, krásne chudnú a vždy sa viac a viac usmievajú. Baby našli v tomto programe nielen lásku k pohybu a zdravej strave, ale aj nové priateľky a vraj aj dobrého coacha :).
12832461_914807131973221_4580951791874513333_n
 
Tréningy striedame kruhové, HIIT, aj silové, ktoré si baby dopĺňajú ďalšími buď individuálnymi tréningmi, svojimi tréningmi, alebo ďalším skupinovými tréningmi so mnou. Prečo? Pretože ich to baví a vidia výsledky! 😉
1936197_901818306605437_7986374163843884218_n

Neskutočne ma tento program baví, baví ma pomáhať ženám zmeniť sa. Pod mojim dohľadom a na mojich tréningoch sa baby menia z nespokojných, zdeprimovaných žien  na ženy, ktoré sú usmievavé, spokojné, zdravšie, krajšie a fit! 

12670400_10201268779876887_4529928944885107752_n

Práve preto vyhlasujem

SAMA NAD SEBOU II.ročník

Prečítaj si, čo bude obsahovať:

sama nad sebou (2)

 • Program trvá 3 mesiace (13 týždňov), prvý týždeň prebieha vyplnenie vstupného dotazníka, analýzy, merania, športové testyvstupné konzultácie, vytvorím ti zásady stravovania a následne prebiehajú 12 týždňov skupinové tréningy. Počas tohto času prebiehajú pravidelné merania, vyhodnocovanie progresuprípadné flexibilné úpravy.
 • Ak sa rozhodneš ísť do toho, pošlem Ti vstupný dotazník na vyplnenie. Tento mi kompletne vyplnený pošleš naspäť a ja si ho preštudujem. Potom dohodneme vstupnú konzultáciu.
 • Na vstupnej konzultácií si prejdeme všetky body dotazníku, od cieľov, životosprávy, životného štýlu až po zdravotné obmedzenia, športovú minulosť, či iné dôležité faktory, ktoré musím poznať ešte pred začiatkom spolupráce.
 • Následne vykonáme vo Fitnesse športové testy – testovať sa bude tvoja momentálna kondícia. Neboj sa, netreba sa na tento test nijako pripravovať a nie je žiadna minimálna úroveň, ktorú vyžadujem.
 • Podľa vstupného dotazníka a úvodnej konzultácie ti zase pripravím zásady stravovania na mieru aj s príkladmi konkrétnych jedál, ktoré môžeš zakomponovať do svojho jedálničku. Prvý týždeň si budeš zapisovať čo ješ a piješ, aby som vedela odsledovať dodržiavanie zásad a flexibilne Ti pomáhať nájsť svoj optimálny jedálniček. Každý je iný a preto treba okrem „jednorázového vypracovania jedálnička“ (ako to robia rôzni „experti“) vždy aj priebežnú spätnú väzbu a postupné prispôsobovanie.
 • Tréningy budú prebiehať vo Fitnesse, na Továrenskej 14 (neďaleko Mlynských Nív).
 • Priebežne počas konania programu budem vyhodnocovať progres a upravovať aj cvičebný plán, aj stravovací, ak to bude potrebné.

Spolupráca a cena za ňu zahŕňa:

 • vstupný dotazník a jeho analýzu,
 • úvodnú konzultáciu,
 • zásady stravovania na mieru,
 • športové testy,
 • cvičebný plán na mieru,
 • pravidelné vyhodnocovanie,
 • motiváciu,
 • zaradenie do facebook skupiny
 • 3-mesačnú podporu a odpovedanie na otázky
 • a vstup do gymu ZADARMO!

TECHNOLOGI (4)Program Ťa dovedie k tvojmu cieľu a v prípade potreby alebo záujmu viac sa hýbať ti viem predpísať aj samostatné športové aktivity (napr. plávanie, behanie, iné cvičenie, iné tréningy, ktoré budú naplánované na mieru), ktoré vieš vykonávať samostatne a bezplatne. V prípade záujmu je možné v priebehu programu pridať aj nejaké individuálne tréningy a dohodnúť sa na dodatočnej platbe. Všetko sa dá, keď sa chce.

Cena:
 • Cena programu  je 350€ (116,66€/1mesiac).

Túto cenu som zvolila ako súhrn všetkých služieb, ktoré dostaneš. Akákoľvek nižšia cena by už bola pod cenu a pretože to chcem robiť kvalitne a a moje vzdelávanie čo to stojí, je nastavená takto. Zároveň ťa budem motivovať na sebe makať a nevykašľať sa na to po mesiaci! Viem o čom hovorím :).

Je možné zaplatiť celý balík naraz (v čase po obdržaní vstupného dotazníka a schválení ťa na program) alebo polovicu na začiatku a druhú polovicu najneskôr do mesiaca od začiatku programu.

Kapacita programu:
 • 10 ľudí! Čím skôr sa prihlásiš, tým väčšiu máš šancu, že sa Ti ujde miesto. Nezabudni, že to robím na kvalitu a nie na kvantitu.
Kritéria výberu:
 • žiadne obmedzenia ohľadom veku alebo pohlavia, hlavné je odhodlanie a pevné rozhodnutie zmeniť svoje telo. Svoje telo máš vo svojich rukách, ty rozhoduješ o tom, ako bude vyzerať a fungovať. Ja to za teba nespravím, avšak dám ti ten najlepší návod, rady, poradenstvo a motiváciu z mojej strany, aby bolo dosiahnutie tvojho cieľa čo najľahšie. Zvyšok je na Tebe. To je všetko.
ScreenHunter_392 Jan. 22 20.40Ako na to:

Vyplň mi prihlasovací formulár, že do toho ideš! Ja ti obratom pošlem dotazník na vyplnenie, ten mi ideálne do 24-48 hodín pošli vyplnený, ja si ho preštudujem, dohodneme si prvú konzultáciu a úvodné testy a ideme na to!

Teším sa na Teba!

Ak som to dala ja, dáš to aj TY, ale na začiatku vždy stojí to rozhodnutie povedať si „idem do toho naplno!“, lebo kto váha a neustále to odkladá, to pravdepodobne nikdy skutočne nedá.

TECHNOLOGI (4)